NSIMiGO Ozorków.net umożliwia wymianę myśli na OzoForum www.forum.ozorkow.net, oczekując, że z tego sposobu konwersacji skorzystają osoby, które mają coś do powiedzenia w tematach dotyczących naszego Miasta i Gminy lub szukają rozmówców. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis www.ozorkow.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na OzoForum.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ DALEJ !!!

UWAGA!!! Rejestracja da Ci możliwość pisania postów.
Avatar użytkownika
przez OzoAdmin
#1942 1. Niezależny Serwis Internetowy Miasta i Gminy Ozorków – Ozorków.net udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z OzoForum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na różne tematy.

2. Dostęp do OzoForum posiada każdy użytkownik który dokona darmowej rejestracji. Rejestracja da Ci możliwość pisania nowych postów i odpowiadania na nie. Ograniczenie to zostało wprowadzone ze względu na niemiłe doświadczenia administratorów związane z wypowiedziami osób nie szanujących w najmniejszym stopniu zasad dobrego zachowania i kultury słowa.

3. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis http://www.ozorkow.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na OzoForum.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach OzoForum treści (lub odnośników do takich treści) sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz propagujących przemoc.

5. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach OzoForum treści (lub odnośników do takich treści) uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady netykiety.

6. Niedopuszczalne jest używanie przez tego samego użytkownika kilku kont. W przypadku wykrycia przez Administrację OzoForum takich działań, konta te natychmiast zostaną zbanowane.

7. OzoForum NIE JEST oficjalnym forum miasta Ozorków. Zatem wszelkie spostrzeżenia i uwagi pojawiające się na OzoForum nt. działania Urzędu Miasta lub Urzędu Gminy, instytucji im podległych oraz pracowników w/w jednostek, będą kasowane. Jeśli jednak chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami to polecamy odwiedzić strony http://www.ozorkow.bip.net.pl http://www.ozorkow.bipst.pl oraz http://www.umozorkow.pl http://www.ug-ozorkow.pl i w razie potrzeby wysłanie maila na podane na w/w stronach adresy poczty elektronicznej.

8. Serwis http://www.ozorkow.net zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4 i 5 Regulaminu, możliwe jest także wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny pkt 4, 5, 6 i 7 Regulaminu w postaci usunięcia konta użytkownika lub/i zbanowania adresu IP z którego notorycznie łamane są zasady Regulaminu.

9. Serwis http://www.ozorkow.net dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu oraz zobowiązuje się do udzielania pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania OzoForum. Moderatorzy są osobami, których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałów. Pracę swoją wykonują bez otrzymywania żadnych apanaży, tak więc proszę zbytnio nie nękać ich pytaniami. Jeśli masz jakikolwiek problem z działaniem forum zapraszam do działu FAQ, gdzie znajduje się sporo odpowiedzi dotyczących funkcjonowania OzoForum.

10. Niniejszy Regulamin jest integralną częścią OzoForum. Użytkownik korzystający z OzoForum automatycznie zgadza się na jego postanowienia.
Ostatnio edytowano środa, 5 grudnia 2012, 09:26 przez OzoAdmin, łącznie edytowano 5 razy