OzoForum

Forum internetowe Ozorkowa i okolic
Teraz jest poniedziałek, 18 listopada 2019, 00:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 21:15 

Dziś byłem i widziałem...

Odwiedziłem tylko salę na górze i podobało mi się. Rzeczywiście co do podłogi czy wykonania ścian (ich krzywizny) można byłoby się sprzeczać, ale po piwie czy dwóch nie zwraca się na to uwagi. Zresztą myślę, że za pierwszym razem po prostu ocenia się lokal dokładniej a później nie będziemy już zwracali na to uwagi.

Obsługa miła, nie czeka się zbyt długo na zamówienie. Klimat również mi się podobał. Wygodne kanapy, dobre oświetlenie, bar przyjemny.

Co do toalet... Ładnie dobrane kolory, nowocześnie i CZYSTO.

Co do osób będących w środku - klientów - moje zdanie znacie, ale myślę, że można się dopasować do każdego środowiska.

Czy właściciel jeździ złotą Skodą Octavią? Jeśli tak i się nie pomyliłem to gdybym był na jego miejscu to nosiłbym dobrą koszulę zamiast koszulki. Jednakże nie "pije" do właściciela a po prostu mówię moje zdanie. Trzeba dbać o swój wizerunek, "jak Cię widzą tak Cię piszą". Chyba, że wykonywał jakieś prace fizyczne jeszcze dziś to rozumiem.

Ogólnie, podsumowując kawał dobrej roboty i naprawdę świetne miejsce. Szkoda, że właścicielom nie udało się porozumieć w kwestii zrobienia porządku przed lokalem lub jakiejś kostki brukowej, ale rozumiem, że byłoby to już zbyt kosztowne.

Dobrze, że na mapie Ozorkowa powstało takie miejsce.

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 21:57 

Już samo napisanie że otwarcie 08.01.2010 to jakiś" powrót do przeszłości" no i nareszcie jakiś super klub gdzie można porządnie w pysk dostać tak dla poprawienia humoru.
Ta toaleta to oczywiście pokłony dla dzierżawców zabytku ,którzy chyba nie wiedzą co to płyty gipsowe i cała reszta rzeczy do wykonania kibelka i co ma do tego ochrona zabytków.
Super śliczny gumoleonik nadaje kultowemu miejscu dodatkowego uroku i poślizgu :lol:
A swoją drogą gdzie zachwyty Panów Artensa,RomanDTR,RoZeK nad wspaniałościami
Klubu Intro i jak to tam nie będzie super bo byli ,zobaczyli i uwierzyli ,ciekawe czy wczoraj
zaszczycili Klub swoją obecnością i podzielą się wrażeniami.
Miałem nadzieję ,że to będzie coś ale po dość krótkiej obserwacji i spożyciu 1 browca kupionego w Klubie , a nie przyniesionego ze sklepu ,opuściłem w/w miejsce i udałem się na
Tramp- to niedaleko ,było zajefajnie- dużo ludzi,super muza no i rzeczywiście mają scenę ,a przede wszystkim byłem do 3 -ej i było spokojnie zero awantur i chyba o to chodzi.
Jednym słowem Klub Intro- porażka. Mam nadzieję ,że właściciele wyciągną wnioski. :cry:

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:10 

no limited napisał(a):
Dziś byłem i widziałem...

Odwiedziłem tylko salę na górze i podobało mi się. Rzeczywiście co do podłogi czy wykonania ścian (ich krzywizny) można byłoby się sprzeczać, ale po piwie czy dwóch nie zwraca się na to uwagi. Zresztą myślę, że za pierwszym razem po prostu ocenia się lokal dokładniej a później nie będziemy już zwracali na to uwagi.

Obsługa miła, nie czeka się zbyt długo na zamówienie. Klimat również mi się podobał. Wygodne kanapy, dobre oświetlenie, bar przyjemny.

Co do toalet... Ładnie dobrane kolory, nowocześnie i CZYSTO.

Co do osób będących w środku - klientów - moje zdanie znacie, ale myślę, że można się dopasować do każdego środowiska.

Czy właściciel jeździ złotą Skodą Octavią? Jeśli tak i się nie pomyliłem to gdybym był na jego miejscu to nosiłbym dobrą koszulę zamiast koszulki. Jednakże nie "pije" do właściciela a po prostu mówię moje zdanie. Trzeba dbać o swój wizerunek, "jak Cię widzą tak Cię piszą". Chyba, że wykonywał jakieś prace fizyczne jeszcze dziś to rozumiem.

Ogólnie, podsumowując kawał dobrej roboty i naprawdę świetne miejsce. Szkoda, że właścicielom nie udało się porozumieć w kwestii zrobienia porządku przed lokalem lub jakiejś kostki brukowej, ale rozumiem, że byłoby to już zbyt kosztowne.

Dobrze, że na mapie Ozorkowa powstało takie miejsce.

to w końcu gdzie Ty robisz?? w Sanepidzie czy Skarbówce?? :D :wink:

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:12 

A to co jakieś burdy były wczoraj?

[ Dodano: Nie Sty 09, 2011 22:14 ]
Cytuj:
to w końcu gdzie Ty robisz?? w Sanepidzie czy Skarbówce??

W inspektoracie nadzoru budowlanego :P

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:16 

A poważnie to fajna recenzja i o to chodzi.. Ciekawe jakie zdanie będę miał jak wpadnę tam na "rekolekcje" czy ten rzeczony linoleum Jelcyna i spaprany dekadentyzm nie przyprawi mnie o mdłości w toalecie. 8)

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:22 

Człowieku jak piszesz takie bzdury to masz klapki na oczach. Nie widziałeś obiektu przed, to się nie wypowiadaj. chłopaki w ten Klub włożyli dużo pracy. Nie mogli dokonać wielkiej rewolucji bo nie sa właścicielami budynku. Jak napisano obiekt z przełomu XIX/XX wieku, co samo przez siebie mówi, że jak go budowano nie myślano, że będzie w nim klub. Chłopaki w tych starych murach zamontowali CO, kanalizację oraz wodę i na nowo instalację elektryczną. A co ma do tego płyta KG w toalecie-człowieku byle gówniarz się oprze lub uderzy i jest dziura, a płyty te były tam kładzione-widać już nawet po 1 piwku padło ci na wzrok i nie nie umiesz opisac tego co widziałeś.
Co do wykonania toalety to podejrzewam, że w domu tak nie masz i zazdrość przez Ciebie przemawia...
Chyba, ze liczyłeś na złoto i marmury a to przepraszam :cry:

Ostatnio edytowano niedziela, 9 stycznia 2011, 22:24 przez andrzej28, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:28 

darek71 napisał(a):
A poważnie to fajna recenzja i o to chodzi..

Dzięki, ale opisywałem tylko moje odczucia ;)

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:32 

a jeszcze powiedzcie, jak tam jest z cenami piwa? drinki od ilu do ilu? jakieś przekąski?

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 22:38 

www.intropub.pl - oferta.

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 23:13 

no limited napisał(a):
Rzeczywiście co do podłogi czy wykonania ścian (ich krzywizny) można byłoby się sprzeczać, ale po piwie czy dwóch nie zwraca się na to uwagi.

Tu nie chodzi o niezwracanie uwagi, wręcz przeciwnie. Jak już wielokrotnie o tym wspominaliśmy lokal miesci sie w zrewitalizowanym i przeprojektowanym budynku młyna gospodarczego z przełomu wieków, który zbudowany został z nieotynkowanej, czerwonej cegły- celem było zatem jej odświeżenie, a nie zburzenie i zbudowanie młyna na nowo...
no limited napisał(a):

Na pytaniu należało poprzestac. Odpowiedź brzmi: nie, wobec czego cała Twoja dalsza wypowiedz okazuje sie bezcelowa. Właściciela możesz zobaczyc na zdjęciu, zamieszczonym na stronie internetowej, gdzie jest w białej koszuli...
Pozdrawiam serdecznie

PostNapisane: niedziela, 9 stycznia 2011, 23:35 

Intro Pub napisał(a):
Właściciela możesz zobaczyc na zdjęciu, zamieszczonym na stronie internetowej, gdzie jest w białej koszuli...

No i tak jest elegancko.

[ Dodano: Nie Sty 09, 2011 23:40 ]
I zwracam honor ;) Jak mówię, nie miałem na celu nikogo obrazić.

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 01:17 

Widzę kolego, że Tobie nikt i nic nie zadowoli. Jakby toaleta w tym lokalu zrobiona była na "odwal się " też byś miał jakieś "ale"... że jest syf, itp.
Pewnym osobom to co zrobili będzie się nie podobało - tak jest też z Tobą, innym będzie.
Podajesz, że na Trampie to i tamto, tylko ten lokal istnieje juz od kilkunastu lat organizując 18-tki, przyjęcia i wesela. Właściciele mają już jakieś oświadczenie a kiedyś też musieli zacząć i też popełniali błędy oraz zwracano im uwagę.
Po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie dorosłeś do merytorycznej dalszej dyskusji. Idź na colę lub sprita bo alkohol ci szkodzi...

Ostatnio edytowano poniedziałek, 10 stycznia 2011, 01:18 przez andrzej28, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 10:39 

Nie mam pojęcia dlaczego usunięto mój post bo chyba trafnym jest określenie , że do
toalety chodzi się za potrzebą ,a nie rozwalać ją,czy sprawdzać jej wytrzymałość na
uderzenia- chyba , że andrzej28 uważa inaczej.
Dlatego masz rację sprite jest super , piwo be,be.

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 11:59 

ja raczej doceniam jaka robotę chłopaki włozyli w odnowienie tego budynku i jestem pod wrażeniem mimo niedociągłości.wiem jak było tam wcześniej w środku i wyobrażam sobie tylko ile musiało kosztować to ich pracy. nie da się od razu przy wejściu ocenić czy ktoś będzie robił burdy czy nie na imprezie ale jesli ktoś tylko po to chodzi na imprezy niech nie chodzi wcale .na imprezie było dużo ludzi zapewne z ciekawości myslę że nawet co niektórzy nie powinni się tam znależć. nie mam większych zastrzeżeń tym bardziej że lokal wciąż jest w remoncie . bar na górze jest całkiem w porządku .ogólnie kto nie wiedział jak tam było wcześniej to chyba nie powinien zbyt dużo gadać. klimat pubu tworzą ludzie którzy do niego przychodzą mam nadzieje że będą tam chodzić normlani ludzi a hołota niech chodzi na tramp :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 10 stycznia 2011, 14:38 

litosci... Po wypowiedziach wnioskuje, ze musze znac historie lokalu/miejsca, zeby dostrzec jego zalety ? A jesli nie mam pojecia, co znajdowalo sie tam przedtem i ile pracy trzeba bylo wlozyc w to miejsce, tylko oceniam je po tym, w jakim stanie je zastalem ? Wchodze, widze i oceniam, chyba tak to dziala. A tutaj mnostwo ludzi widze chce na sile forsowac swoje zdanie o'fajnosci' tego miejsca. Spoko, Wam sie podoba, innym nie musi, ale nie piszcie bredni, ze 'lokal mimo niedociagniec jest fajny, bo chlopaki musieli wlozyc w niego duzo pracy'- to zaden argument dla niedzielnego klienta i kazdy ma prawo do wlasnego zdania (patrz Jelcyn).
I nie mam na celu tutaj jakos dyskredytowac lokalu, bo nie mialem jeszcze okazji sie do niego udac, a tym bardziej wkladu chlopakow, by doprowadzic go do obecnej funkcjonalnosci. 5!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1